Naprawa automatycznych skrzyń biegów w Łodzi

Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny. Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą i regeneracją automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany, specjalistyczny sprzęt diagnostyczny. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ugruntowanej pozycji na rynku nasza firma stanowi atrakcyjną alternatywę dla ASO, w których w okresie gwarancyjnym klient zobowiązany jest do serwisowania auta, co często podnosi koszty eksploatacji.

Automatyczne skrzynie biegów

Automatyczne skrzynie biegów są stosowane w autach od ponad 50 lat, dając kierowcom wygodę, bezpieczeństwo i przyjemność prowadzenia. Wbrew zapewnieniom większości producentów, nie są to jednak konstrukcje idealne, samoobsługowe, nieśmiertelne. Wymagają one przede wszystkim regularnej wymiany oleju, co przedłuża ich żywotność i poprawia parametry funkcjonowania. Auto Manufaktura posiada kompetencje do wymiany oleju w automatycznych skrzyniach biegów metodą dynamiczną oraz statyczną. Wszędzie tam gdzie jest to możliwe, stosujemy dynamiczną wymianę oleju, która pozwala na wymianę prawie 100% płynu w przekładni i całym układzie. Każda wymiana oleju, serwis i naprawa automatycznych skrzyń biegów to indywidualny przypadek wymagający odpowiednich procedur. Zaufaj wykwalifikowanym specjalistom, którzy z entuzjazmem i pasją zadbają o Twój pojazd z automatyczną skrzynią biegów. Skontaktuj się z nami, a szybko i sprawnie ustalimy szczegóły oferty. Sprawdź nas i nasze wysokie kwalifikacje. Oprócz naprawy serwisu automatycznych skrzyń biegów zajmujemy się także m.in. serwisem DPF. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na ten temat, polecamy portal poświęcony przekładniom automatycznym, gdzie można sprawdzić typy skrzyń specyfikę olejową oraz inne ciekawe informacje: http://prnd.pl/.

Specjalizujemy się w:

abs

Naprawa automatycznych skrzyń biegów w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

ford-mondeo-wallpapers-hd-71539-6113975

Niezależny serwis Ford w Łodzi
Czytaj dalej... >>

kia

Profesjonalny, niezależny serwis Kia: Łódź
Czytaj dalej... >>

hyundai

Niezależny serwis pojazdów Hyundai w Łodzi
Czytaj dalej... >>