Automatyczne skrzynie biegów

 

Naprawa i serwis ASB w Łodzi

Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny. Auto-Manufaktura z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją na rynku stanowi świetną alternatywę dla ASO, gdzie w okresie gwarancyjnym klient zobowiązany jest do serwisu w autoryzowanych punktach.Skrzynie automatyczne jak pokazuje ponad 50cio letnia historia i wbrew zapewnieniom większości producentów nie jest konstrukcją samoobsługową, idealną i nieśmiertelną. Wymaga ona przede wszystkim wymiany oleju co przedłuża jej żywotność i poprawia parametry jej funkcjonowania.Auto-Manufaktura oferuje dwa warianty wymiany oleju w ASB (dynamiczna i statyczna zdj.1) i wszędzie tam gdzie jest to możliwe stosuje dynamiczną wymianę oleju co pozwala na wymianę prawie 100% płynu w przekładni i całym układzie. Każda wymiana oleju, serwis i naprawa ASB to indywidualny przypadek wymagający odpowiednich procedur.Polecamy portal poświęcony przekładniom automatycznym gdzie można sprawdzić typy skrzyń specyfikę olejową oraz inne ciekawe informacje. http://prnd.pl/Sprawdź nas ufając wykwalifikowanym specjalistom, którzy z entuzjazmem i pasją zadbają o Twój pojazd z automatyczną skrzynią biegów.
Auto-Manufaktura oferuje dwa warianty wymiany oleju w ASB (dynamiczna i statyczna zdj.1) i wszędzie tam gdzie jest to możliwe stosuje dynamiczną wymianę oleju co pozwala na wymianę prawie 100% płynu w przekładni i całym układzie. Każda wymiana oleju, serwis i naprawa ASB to indywidualny przypadek wymagający odpowiednich procedur.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp. W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, […]
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>