Tuning DPF/FAP

Auto Manufaktura oferuje różne opcje eliminowania problemów z filtrami DPF/FAP począwszy od wypalania, czyszczenia, regeneracji po usuwanie filtra i wyłączenie obsługi filtra FAP/DPF w sterowniku.Sprawdzone sposoby fizycznego usuwania filtra FAP/DPF czynią ten proces absolutnie odwracalnym bez dodatkowych komplikacji.Metoda postępowania przy problemach z filtrem jest indywidualnie ustalana z klientem po diagnostyce silnika. Dodatkową opcją jest optymalizacja parametrów silników wysokoprężnych poprzez modyfikację mapy ECU.Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą pojazdów, a wykonywane usługi objęte są gwarancją.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp. W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, […]
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>