Profesjonalny serwis DPF w Łodzi

Auto Manufaktura oferuje różne opcje eliminowania problemów z filtrami DPF/FAP Filtry cząstek stałych (używane są nazwy angielska DPF lub francuska FAP) służą do wyłapywania zanieczyszczeń ze spalin silników Diesla. Gromadzące się w filtrze sadze z czasem powodują jego zapchanie i utratę wydajności, a w efekcie końcowym konieczność wymiany filtra. Niejednokrotnie są to kosztowane naprawy, które powodują, że eksploatacja silników Diesla staje się mniej opłacalna niż by się to pierwotnie wydawało. Dlatego warto poszukać alternatywnych rozwiązań, a spośród dostępnych na rynku wybrać te, które nie będą miały negatywnego wpływu na pracę samochodu. Auto Manufaktura oferuje różne możliwości eliminowania problemów z filtrami DPF/FAP: począwszy od wypalania, czyszczenia, regeneracji, aż po usuwanie filtra i wyłączenie obsługi filtra DPF / FAP w sterowniku komputera sterującego. Sprawdzone i bezpieczne metody fizycznego usuwania filtrów DPF/FAP czynią ten proces absolutnie odwracalnym bez dodatkowych komplikacji. Metoda postępowania przy problemach z filtrem jest zawsze indywidualnie ustalana z klientem po szczegółowej diagnostyce silnika.

Tuning  w Łodzi

Jako dodatkową opcję oferujemy usługi optymalizacji parametrów silników wysokoprężnych poprzez modyfikację mapy ECU, czyli tak zwany tuning. Modyfikacja parametrów silników Diesla pozwala na poprawę kultury pracy całego układu napędowego, zwiększenie jego mocy oraz obniżenie spalania. Przekłada się to na oszczędność i przyjemność codziennej eksploatacji auta.

Jakość gwarantowana

Profesjonalizm, fachowość i sprawdzone procedury - to nas wyróżnia spośród firm oferujących serwis DPF w Łodzi. Wszystkie wykonywane przez nas usługi objęte są gwarancją. Zajmujemy się także naprawą automatycznych skrzyń biegów.

Specjalizujemy się w:

abs

Naprawa automatycznych skrzyń biegów w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

ford-mondeo-wallpapers-hd-71539-6113975

Niezależny serwis Ford w Łodzi
Czytaj dalej... >>

kia

Profesjonalny, niezależny serwis Kia: Łódź
Czytaj dalej... >>

hyundai

Niezależny serwis pojazdów Hyundai w Łodzi
Czytaj dalej... >>