Niezależny serwis pojazdów Hyundai w Łodzi

Hyundai Kia Automotive Group to koreański koncern motoryzacyjny, który sukcesywnie wzmacnia swoją pozycję na rynkach światowych, w tym europejskim. Same pojazdy marki Hyundai pojawiły się już ponad 60 lat temu, a charakterystyczne logo można spotkać na wielu drogach na całym świecie. W Polsce popularność zdobyły m.in. pojazdy takie jak: Hyundai Atos, Coupe czy Sonata oraz Getz. Wysoka jakość oferty Hyundai sprawia, że kierowcy coraz chętniej przesiadają się do pojazdów tej marki. Wychodząc naprzeciw ich potrzebom, Auto Manufaktura poszerzyła swoją ofertę o profesjonalny serwis Hyundai w Łodzi – jest dostępny w naszym serwisie przy ul. Wileńskiej.

Na autach Hyundai znamy się jak mało kto

Auto Manufaktura to doświadczony serwis samochodowy, w którym na pierwszym miejscu stawiamy jakość oferowanych usług. Do współpracy zapraszamy Klientów, którzy poszukują najlepszej alternatywy dla Autoryzowanych Stacji Obsługi Hyundai. Pracujemy z pasją i w oparciu o nowoczesne narzędzia diagnostyczne. Dzięki temu możemy zaoferować pełen zakres usług serwisowych. Warto powierzyć w nasze ręce swój samochód Hyundai zarówno, gdy potrzebny jest jego szybki przegląd techniczny w Łodzi, jak i kompleksowa naprawa. Podejmujemy się m.in. wykonania takich prac jak naprawa automatycznej skrzyni biegów oraz innych zadań, które wymagają bogatej wiedzy i ogromnej precyzji. Naprawy wykonujemy z dbałością o każdy detal. Sięgamy zarówno po oryginalne części zamienne, jak i ich bardziej ekonomiczne zamienniki wysokiej jakości. Służymy również profesjonalnym doradztwem. Zapraszamy do naszego serwisu!

Specjalizujemy się w:

abs

Naprawa automatycznych skrzyń biegów w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

ford-mondeo-wallpapers-hd-71539-6113975

Niezależny serwis Ford w Łodzi
Czytaj dalej... >>

kia

Profesjonalny, niezależny serwis Kia: Łódź
Czytaj dalej... >>

suzuki

Nowoczesny serwis samochodów Suzuki – Łódź
Czytaj dalej... >>