Profesjonalny, niezależny serwis Kia: Łódź

Wszystkich właścicieli pojazdów Kia w Łodzi i okolicach zapraszamy do skorzystania z usług naszego serwisu. Auto Manufaktura, z myślą o potrzebach swoich Klientów, oferuje profesjonalny serwis pojazdów Kia, który stanowi doskonałą alternatywę dla ASO – zwłaszcza dla osób, które nie mogą skorzystać już z napraw w ramach gwarancji. KIA to prężnie rozwijająca się koreańska marka, która jest częścią koncernu Hyundai Kia Automotive Group. Samo przedsiębiorstwo ma już ponad 70 lat, a pierwsze samochody wyszły z jego taśmy produkcyjnej w 1971 roku. Dziś do najpopularniejszych modeli marki na świecie zalicza się m.in. takie auta jak: Kia Rio, Kia Venga, Kia Sorento czy Kia Optima. Posiadaczom koreańskich pojazdów zapewniamy kompleksowe wsparcie serwisowe. Wystarczy odwiedzić nasz warsztat przy ul. Wileńskiej, aby uzyskać potrzebną pomoc.

Serwis Kia: kompleksowo i szybko

Współpraca z Auto Manufakturą to najlepsza gwarancja satysfakcji z wykonanych prac serwisowych. Nasz zespół to pasjonaci, którzy nieustannie doskonalą swoje umiejętności. Dzięki zaawansowanym narzędziom diagnostycznym i dobrej organizacji pracy możemy zaoferować Klientom sprawne, precyzyjne i efektywne wykonanie każdej naprawy. Niezależnie od tego, czy potrzebny jest przegląd serwisowy KIA, regeneracja turbosprężarki czy też naprawa automatycznej skrzyni biegów – jesteśmy do dyspozycji. Nasi mechanicy pracują również w oparciu o wysokiej klasy zamienniki oryginalnych części, dzięki czemu możemy zaoferować najlepszy stosunek jakości usług do ich ceny.  

Specjalizujemy się w:

abs

Naprawa automatycznych skrzyń biegów w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

ford-mondeo-wallpapers-hd-71539-6113975

Niezależny serwis Ford w Łodzi
Czytaj dalej... >>

hyundai

Niezależny serwis pojazdów Hyundai w Łodzi
Czytaj dalej... >>

suzuki

Nowoczesny serwis samochodów Suzuki – Łódź
Czytaj dalej... >>