Land Rover i Jaguar

Niezależny serwis Land Rover, Jaguar w ŁodziSerwis Auto Manufaktura oferuje swoim klientom również kompleksową naprawę i obsługę pojazdów marki Land Rover, Range Rover oraz Jaguar. Oferta ta kierowana jest do klientów z Łodzi oraz okolic. Oprócz standardowych usług oferowane są specjalistyczne naprawy automatycznych skrzyń biegów. Jest to możliwe dzięki najlepszemu sprzętowi do naprawy i diagnostyki.

Auto-Manufaktura to serwis samochodowy, w którym pracują wyłącznie wykwalifikowani i doświadczeni specjaliści oferujący najwyższą jakość usług. Dzięki temu firma zyskała wielu zadowolonych klientów oraz ugruntowaną pozycję sprawiającą, że warsztat ten jest doskonałą alternatywą dla serwisów typu ASO.

Warto zainteresować się ofertą naszej firmy. Powierzając nam swój pojazd, klient może mieć pewność, że zajmą się nim doświadczeni i wykwalifikowani specjaliści pracujący zgodnie z technologią opracowaną przez producentów pojazdów mechanicznych. W naszym magazynie znajdują się części oryginalne oraz tańsze, porównywalne jakościowo zamienniki, dzięki którym możliwa jest tania i skuteczna naprawa aut.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>

porsche-male

Porsche Niezależny serwis Porsche w Łodzi
Czytaj dalej... >>