Mazda

 

Niezależny serwis Mazda w Łodzi

 Auto-Manufaktura obsługuje również łódzkich klientów posiadających pojazdy marki Mazda. Kompleksowy serwis obejmuje między innymi naprawę automatycznych skrzyń biegów przy wykorzystaniu dedykowanego wyposażenia diagnostycznego. Oczywiście wszystkie zadania są wykonywane przez personel posiadający wysokie kwalifikacje oraz duże doświadczenie branżowe.

Wspomniane wyżej doświadczenie przekłada się na najwyższą skuteczność, dokładność oraz krótki czas realizacji zleceń. Serwis Auto-Manufaktura jest doskonałą alternatywą dla serwisów ASO. Wszystkie zadania są wykonywane fachowo, a dodatkowo posiadacze aut mogą liczyć na profesjonalne porady ze strony fachowców pracujących w tym serwisie.

Klienci oddając swoje auta marki Mazda do naprawy mają pewność, że zostaną one zdiagnozowane i naprawione w sposób prawidłowy i z zachowaniem wszelkich norm jakościowych. Usługi są dostępne również dla klientów posiadających ograniczony budżet, ponieważ w naprawach wykorzystywane są zarówno oryginalne części, jak i tańsze zamienniki o porównywalnej jakości.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp. W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, […]
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>