Mercedes

 

Niezależny serwis Mercedes w Łodzi

  Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą marki Mercedes, również w zakresie napraw i serwisu automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.

Mercedes to solidna niemiecka marka pojazdów mechanicznych uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie. Oczywiście również pojazdy tej marki wymagają od czasu do czasu serwisowania i napraw. Firma Auto-Manufaktura zapewnia kompleksowe serwisowanie i naprawy takich samochodów między innymi w zakresie napraw automatycznych skrzyń biegów. Skuteczne specjalistyczne naprawy automatów są możliwe dzięki dedykowanemu sprzętowi do diagnostyki.

Ogromne doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników to atuty, które pozwoliły nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku usług motoryzacyjnych. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i najlepszą możliwą skuteczność wykonywanych napraw.

Nasi specjaliści doskonale zadbają o każdego Mercedesa pracując zgodnie z technologią opracowaną przez tego niemieckiego producenta. W naprawach i serwisie pomagają nowoczesne urządzenia oraz najlepsze oryginalne części lub tańsze zamienniki posiadające również wysoką jakość.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp. W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, […]
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>