Mercedes

 

Niezależny serwis Mercedes w Łodzi

    Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą marki Mercedes, również w zakresie napraw i serwisu automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.

Mercedes to solidna niemiecka marka pojazdów mechanicznych uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie. Oczywiście również pojazdy tej marki wymagają od czasu do czasu serwisowania i napraw. Firma Auto-Manufaktura zapewnia kompleksowe serwisowanie i naprawy takich samochodów między innymi w zakresie napraw automatycznych skrzyń biegów. Skuteczne specjalistyczne naprawy automatów są możliwe dzięki dedykowanemu sprzętowi do diagnostyki.

Ogromne doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników to atuty, które pozwoliły nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku usług motoryzacyjnych. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i najlepszą możliwą skuteczność wykonywanych napraw.

Nasi specjaliści doskonale zadbają o każdego Mercedesa pracując zgodnie z technologią opracowaną przez tego niemieckiego producenta. W naprawach i serwisie pomagają nowoczesne urządzenia oraz najlepsze oryginalne części lub tańsze zamienniki posiadające również wysoką jakość.

Specjalizujemy się w:

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi   Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>

Porsche Niezależny serwis Porsche w Łodzi
Czytaj dalej... >>