Niezależny serwis samochodów Mercedes w Łodzi

  Mercedes to solidna niemiecka marka samochodów uznawana za jedną z najbardziej prestiżowych na świecie. Potwierdzają to tysiące zadowolonych kierowców, którzy nie żałują swojego wyboru przy zakupie. Oczywiście nawet pojazdy tej marki wymagają od czasu do czasu serwisowania i napraw. Ważne, by zostały one przeprowadzone fachowo, z użyciem profesjonalnego sprzętu i zastosowaniem odpowiednich podzespołów. Firma Auto Manufaktura zapewnia kompleksowe serwisowanie i naprawy takich samochodów między innymi w zakresie napraw automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny. Cieszymy się zasłużonym zaufaniem i dobrą opinią wśród posiadaczy aut Mercedes a także innych prestiżowych niemieckich marek. Zajmujemy się m.in. także serwisem samochodów BMW.

Twój Mercedes w dobrych rękach

Ogromne doświadczenie i wysokie kwalifikacje naszych pracowników to atuty, które pozwoliły nam zdobyć ugruntowaną pozycję na rynku usług motoryzacyjnych. Gwarantujemy najwyższy poziom usług i najlepszą możliwą skuteczność wykonywanych napraw. Nasi specjaliści doskonale zadbają o każdego Mercedesa, pracując zgodnie z technologią opracowaną przez tego niemieckiego producenta. W naprawach i serwisie pomagają nowoczesne urządzenia oraz najlepsze oryginalne części lub tańsze zamienniki posiadające również wysoką jakość. Wiemy, że jak ważna jest niezawodność. To czyni z nas wiarygodny i zaufany serwis Mercedesa w Łodzi.

Specjalizujemy się w:

abs

Naprawa automatycznych skrzyń biegów w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

ford-mondeo-wallpapers-hd-71539-6113975

Niezależny serwis Ford w Łodzi
Czytaj dalej... >>

kia

Profesjonalny, niezależny serwis Kia: Łódź
Czytaj dalej... >>

hyundai

Niezależny serwis pojazdów Hyundai w Łodzi
Czytaj dalej... >>