Mitsubishi

Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi

 
Łódzka firma Auto Manufaktura specjalizuje się między innymi w kompleksowej obsłudze pojazdów marki Mitsubishi. W skład oferty wchodzi między innymi serwis oraz naprawa automatycznych skrzyń biegów z wykorzystaniem dedykowanego do tego celu wyposażenia diagnostycznego. Usługa ta wykonywana jest bardzo skutecznie, a skrzynia biegów po naprawie nie będzie sprawiać problemów przez długi czas.

Auto-Manufaktura zatrudnia pracowników z wysokimi kwalifikacjami, dużą wiedzą oraz ogromnym doświadczeniem branżowym. Wiele skutecznych napraw przełożyło się na ogromne zadowolenie klientów i bardzo ugruntowaną pozycję na rynku, dzięki czemu firma stanowi świetną alternatywę dla Autoryzowanych Stacji Obsługi.

Wszystkie naprawy i czynności serwisowe są wykonywane z zachowaniem dużej dokładności oraz w krótkim czasie. Dzięki dostępowi do oryginalnych części oraz tańszych zamienników o równie wysokiej jakości, nawet klienci z mniejszym budżetem mogą liczyć na profesjonalne naprawy.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp. W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, […]
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

porsche-male

Porsche Niezależny serwis Porsche w Łodzi
Czytaj dalej... >>