Nissan i Infiniti

 

Niezależny serwis Nissan Infiniti w Łodzi

 Z oferty firmy Auto Manufaktura mogą również korzystać posiadacze pojazdów marki Nissan oraz Infiniti. Doświadczony i wykwalifikowany personel oferuje szeroki zakres usług naprawczych, w tym również serwisowanie i naprawę automatycznych skrzyń biegów przy użyciu dedykowanego sprzętu. Każdy klient ma zagwarantowaną wysoką skuteczność i najwyższą jakość wykonywanych zleceń.

Wieloletnie doświadczenie branżowe, wysokie umiejętności pracowników oraz najlepszy sprzęt to atuty, dzięki którym Auto Manufaktura zapewnia najlepsze usługi i cieszy się ugruntowaną pozycją w branży napraw motoryzacyjnych i usług serwisowych. Każdy klient może liczyć na skuteczną diagnozę oraz skuteczną i szybką naprawę w przystępnej cenie.

Oprócz nowoczesnego sprzętu, podczas napraw wykorzystywane są najlepsze części samochodowe w wersji oryginalnej oraz alternatywnej. Części alternatywne posiadają podobną jakość w porównaniu z oryginalnymi, jednak ich cena jest znacznie niższa.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp. W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, […]
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>