Niezależny serwis Nissan i Infiniti w Łodzi

Nissan to jeden z najstarszych, i to nie tylko w Japonii, producent aut osobowych. To stąd wyjechały takie przeboje rynkowe jak Almera, Primera, a ostatnio Qashqai. To do Nissana należy popularna na rynku aut luksusowych marka Infiniti. Jak w przypadku wszystkich japońskich aut w zamian za profesjonalną obsługę, Nissan odwdzięczy się niskim poziomem usterek i sprawianych kierowcom przykrych niespodzianek. Z oferty firmy Auto Manufaktura mogą korzystać posiadacze pojazdów marki Nissan oraz Infiniti w Łodzi. Doświadczony i wykwalifikowany personel oferuje szeroki zakres usług naprawczych, w tym również serwisowanie i naprawę automatycznych skrzyń biegów przy użyciu dedykowanego sprzętu. Każdy klient ma zagwarantowaną wysoką skuteczność i najwyższą jakość wykonywanych zleceń. Wypróbuj nasz serwis Infiniti w Łodzi!

Znawcy “japończyków”

Wieloletnie doświadczenie branżowe, wysokie umiejętności pracowników oraz najlepszy sprzęt to atuty, dzięki którym Auto Manufaktura zapewnia najlepsze usługi i cieszy się ugruntowaną pozycją w branży napraw motoryzacyjnych i usług serwisowych dla wielu japońskich marek od Hondy po mniej popularne, ale cenione samochody Subaru. Każdy posiadacz auta marki Nissan w Łodzi może liczyć na skuteczną diagnozę oraz skuteczną i szybką naprawę w przystępnej cenie. Oprócz nowoczesnego sprzętu, podczas napraw wykorzystywane są najlepsze części samochodowe w wersji oryginalnej oraz alternatywnej. Części alternatywne posiadają podobną jakość w porównaniu z oryginalnymi, jednak ich cena jest znacznie niższa.

Specjalizujemy się w:

abs

Naprawa automatycznych skrzyń biegów w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

ford-mondeo-wallpapers-hd-71539-6113975

Niezależny serwis Ford w Łodzi
Czytaj dalej... >>

kia

Profesjonalny, niezależny serwis Kia: Łódź
Czytaj dalej... >>

hyundai

Niezależny serwis pojazdów Hyundai w Łodzi
Czytaj dalej... >>