Niezależny serwis Porsche w Łodzi

  Porsche to jedna z wciąż żywych i kochanych legend motoryzacji. W samochodach tej marki przyjemność jazdy spotyka się z luksusem, prestiżem i niemiecką jakością, dopracowaną w każdym szczególe. Auto Manufaktura prowadzi działalność jako niezależny serwis pojazdów marki Porsche dla klientów z Łodzi i okolic. W skład usług wchodzi kompleksowy serwis oraz bardziej skomplikowane naprawy, w tym naprawa automatycznych skrzyń biegów. W pracy pomaga nam duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesny sprzęt do napraw i diagnostyki.

Znamy się na Porsche

Tysiące skutecznie wykonanych napraw doskonale ugruntowały pozycję firmy Auto Manufaktura na rynku usług motoryzacyjnych. Właściciele aut Porsche w Łodzi ufają nam, bo przekonali się, że usługi naszej firmy są doskonałą alternatywą dla usług Autoryzowanych Serwisów Obsługi. W ramach naszej specjalizacji obsługujemy też inne prestiżowe marki w tym auta Jaguar i Land Rover. Każdy posiadacz auta marki Porsche, oddając nam swój samochód do naprawy, ma pewność, że zajmą się nim najlepsi fachowcy gwarantujący najwyższą jakość usług w krótkim czasie oraz przy wykorzystaniu najlepszych części zamiennych. Wszystko to czyni z nas serwis, z którego usług warto skorzystać.  

Specjalizujemy się w:

abs

Naprawa automatycznych skrzyń biegów w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

ford-mondeo-wallpapers-hd-71539-6113975

Niezależny serwis Ford w Łodzi
Czytaj dalej... >>

kia

Profesjonalny, niezależny serwis Kia: Łódź
Czytaj dalej... >>

hyundai

Niezależny serwis pojazdów Hyundai w Łodzi
Czytaj dalej... >>