Porsche

Niezależny serwis Porsche w ŁodziAuto Manufaktura prowadzi również działalność jako niezależny serwis pojazdów marki Porsche dla klientów z Łodzi i okolic. W skład usług wchodzi kompleksowy serwis oraz bardziej skomplikowane naprawy, w tym naprawa automatycznych skrzyń biegów. W pracy pomaga nam duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesny sprzęt do napraw i diagnostyki.

Duże doświadczenie i tysiące skutecznie wykonanych napraw doskonale ugruntowały pozycję firmy Auto Manufaktura na rynku usług motoryzacyjnych. Usługi naszej firmy są doskonałą alternatywą dla usług Autoryzowanych Serwisów Obsługi.

Każdy posiadacz auta marki Porsche oddając nam swoje auto do naprawy ma pewność, że zajmą się nim najlepsi fachowcy gwarantujący najwyższą jakość usług w krótkim czasie oraz przy wykorzystaniu najlepszych części zamiennych.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp. W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, […]
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>