Subaru

Niezależny serwis Subaru w Łodzi

 
Auto Manufaktura oferuje swoim klientom najwyższej jakości obsługę z zakresu serwisowania i napraw pojazdów marki Subaru. W skład usług wchodzą również specjalistyczne naprawy automatycznych skrzyń biegów. W takich naprawach mechanikom pomaga duże doświadczenie, wysokie kwalifikacje oraz nowoczesne wyposażenie do diagnostyki i napraw.

Ogromne doświadczenie i duża znajomość branży to atuty przekładające się na najlepszą jakość obsługi klienta porównywalną z serwisami ASO. Każdy może liczyć na skuteczną pomoc oraz bardzo przydatne porady doświadczonych fachowców. Zadania są wykonywane szybko i z dużą dokładnością.

Powierzając nam swój pojazd marki Subaru masz pewność, że zostanie on dokładnie sprawdzony, serwisowany i naprawiony przez najlepszych specjalistów pracujących zgodnie z zaleceniami producentów pojazdów. Usługi są skuteczne, szybkie i dobre na każdą kieszeń.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>

porsche-male

Porsche Niezależny serwis Porsche w Łodzi
Czytaj dalej... >>