Toyota i Lexus

 

Niezależny serwis Toyota Lexus w Łodzi

  Nasza szeroka oferta obejmuje również usługi serwisowe i naprawcze w pojazdach marki Toyota oraz Lexus. Firma Auto Manufaktura oferuje profesjonalną pomoc obejmującą dokładną diagnostykę, standardowy serwis oraz naprawy specjalistyczne, na przykład naprawę automatycznych skrzyń biegów.

W naszej pracy korzystamy z dedykowanych rozwiązań diagnostycznych dla różnych automatycznych skrzyń biegów oraz innego sprzętu pozwalającego na szybkie, skuteczne i dokładne naprawy. Ten sprzęt w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem pozwolił naszej firmie na zdobycie dużej renomy. Jesteśmy bardzo dobrą alternatywą dla serwisów ASO, w których posiadacze aut serwisują auta w czasie obowiązywania okresu gwarancyjnego.

Dzięki pomocy naszych specjalistów, wszystkie pojazdy po naprawach zachowują się w sposób prawidłowy i niezawodny. W naprawach korzystamy z oryginalnych części samochodowych oraz tańszych zamienników, które nie są gorsze jakościowo. W ten sposób na najlepsze usługi mogą liczyć również klienci posiadający mniejszy budżet.

Specjalizujemy się w:

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi   Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>

Porsche Niezależny serwis Porsche w Łodzi
Czytaj dalej... >>