Toyota i Lexus

 

Niezależny serwis Toyota Lexus w Łodzi

 Nasza szeroka oferta obejmuje również usługi serwisowe i naprawcze w pojazdach marki Toyota oraz Lexus. Firma Auto Manufaktura oferuje profesjonalną pomoc obejmującą dokładną diagnostykę, standardowy serwis oraz naprawy specjalistyczne, na przykład naprawę automatycznych skrzyń biegów.

W naszej pracy korzystamy z dedykowanych rozwiązań diagnostycznych dla różnych automatycznych skrzyń biegów oraz innego sprzętu pozwalającego na szybkie, skuteczne i dokładne naprawy. Ten sprzęt w połączeniu z wysokimi kwalifikacjami i dużym doświadczeniem pozwolił naszej firmie na zdobycie dużej renomy. Jesteśmy bardzo dobrą alternatywą dla serwisów ASO, w których posiadacze aut serwisują auta w czasie obowiązywania okresu gwarancyjnego.

Dzięki pomocy naszych specjalistów, wszystkie pojazdy po naprawach zachowują się w sposób prawidłowy i niezawodny. W naprawach korzystamy z oryginalnych części samochodowych oraz tańszych zamienników, które nie są gorsze jakościowo. W ten sposób na najlepsze usługi mogą liczyć również klienci posiadający mniejszy budżet.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp. W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, […]
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>