Honda

 

Niezależny serwis Honda w Łodzi

 Auto-Manufaktura działa również na łódzkim rynku jako niezależny serwis pojazdów marki HONDA. Duża znajomość tych pojazdów pozwala na skuteczny serwis, diagnostykę oraz bardziej specjalistyczne naprawy, takie jak naprawa automatycznej skrzyni biegów.

W pracy pomaga nam nowoczesne wyposażenie naprawcze i najlepszy sprzęt diagnostyczny. Duża wiedza pracowników oraz ogromne doświadczenie to atuty, dzięki którym nasza firma wyrobiła sobie bardzo dobrą opinię wśród klientów i ugruntowaną pozycję na rynku.

Decydując się na serwisowanie pojazdu marki HONDA w firmie Auto-Manufaktura, klienci mogą mieć pewność, że korzystają z usług najlepszych fachowców, którzy zapewniają uczciwą obsługę w krótkim czasie oraz przy zastosowaniu oryginalnych części lub tańszych zamienników charakteryzujących się porównywalną jakością. Jest to więc doskonałe rozwiązanie również dla osób o ograniczonym budżecie.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>

porsche-male

Porsche Niezależny serwis Porsche w Łodzi
Czytaj dalej... >>