Grupa VW: Audi Seat Skoda Volkswagen

 

Niezależny serwis grupy Volkswagen w Łodzi

Auto-Manufaktura to serwis, który zajmuje się też kompleksową obsługą pojazdów, których marki wchodzą w skład grupy Volkswagen. Oznacza to, że z oferty mogą skorzystać klienci posiadający pojazdy marki Audi, Volkswagen, Seat oraz Skoda.

Duże doświadczenie i wysokie kwalifikacje połączone z nowoczesnym sprzętem do napraw i diagnostyki to zalety, dzięki którym oferowany jest bardzo szeroki zakres usług obejmujących również naprawę i serwis automatycznych skrzyń biegów.

Firma Auto-Manufaktura przez wiele lat obsłużyła szerokie grono klientów i wypracowała sobie ugruntowaną pozycję na rynku usług motoryzacyjnych. Jakość naszych usług jest taka sama jak w Autoryzowanych Stacjach Obsługi. Zapewniamy dokładną diagnostykę, naprawę, serwis oraz profesjonalne porady dla użytkowników pojazdów.

Oprócz nowoczesnego zaplecza technicznego, posiadamy bardzo szeroki asortyment części zamiennych w wersji oryginalnej oraz alternatywnej. Dzięki nim można dokonać naprawy pojazdu w niższej cenie przy jednoczesnym zachowaniu bardzo wysokiej jakości zastosowanych komponentów.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

turbiny

Regeneracja turbosprężarek Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp. W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług. Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, […]
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>