Regeneracja turbosprężarek

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalny serwis turbosprężarek. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak również firmy transportowe, warsztaty, itp.

W skład naszej oferty wchodzi profesjonalny demontaż turbosprężarki, jej diagnostyka, regeneracja i montaż w pojeździe. Zachęcamy do kontaktu w celu uzgodnienia terminu przyjazdu i naprawy, a także w celu poznania innych szczegółów naszych usług.

Zatrudniamy doświadczony i wykwalifikowany personel, który radzi sobie z praktycznie wszystkimi typami turbosprężarek montowanymi w różnych pojazdach i maszynach, niezależnie od ich producenta. Nowoczesny sprzęt i duże doświadczenie pozwalają nie tylko na wykonywanie standardowych usług regeneracyjnych, ale również na realizację bardziej skomplikowanych napraw.

Nowoczesny sprzęt sprawia, że regeneracja jest wykonywana nie tylko w sposób dokładny, ale również bardzo szybki. Dzięki niej turbosprężarka będzie pracować niezawodnie przez długi czas i będzie posiadać parametry zbliżone do parametrów osiąganych przez nowe urządzenia tego typu.

Każdemu klientowi zapewniamy profesjonalną i uczciwą obsługę. Atutem tej oferty jest fakt, że skuteczna regeneracja jest o wiele tańsza od wymiany turbiny na nową. Oznacza to, że dzięki nam można sporo zaoszczędzić.

Wszystkich zainteresowanych klientów zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do przyjazdu do naszej pracowni mieszczącej się w Łodzi.

Specjalizujemy się w:

abs

Automatyczne skrzynie biegów   Naprawa i serwis ASB w Łodzi Auto Manufaktura zajmuje się kompleksową obsługą automatycznych skrzyń biegów w oparciu o dedykowany sprzęt diagnostyczny.
Czytaj dalej... >>

volvo-e1504703439784

Volvo Niezależny serwis VOLVO w Łodzi
Czytaj dalej... >>

mistu-1

Mitsubishi Niezależny serwis Mitsubishi w Łodzi  
Czytaj dalej... >>

porsche-male

Porsche Niezależny serwis Porsche w Łodzi
Czytaj dalej... >>